Nick en Bram nieuwe Pro-Staffers bij Strategy, Grade, Saga en Pole Position

Welkom Nick Beuvink en Bram Termohlen.

We hebben de afgelopen jaren een flinke groei doorgemaakt. De combinatie van een gedegen praktijkervaring en toegewijde productontwikkeling is zeker een van de factoren die hier debet aan zijn. Een belangrijke rol daarin is weggelegd voor de groep Pro-Staffers die met zijn allen bijdragen op het gebied van ontwikkeling, innovatie en merkbekendheid. Om deze lijn de komende jaren voort te zetten heten wij twee nieuwe Pro-Staffers in ons team van harte welkom. Wij stellen aan u voor: Nick Beuvink en Bram Termohlen.

Nick En Bram

Nick is zeker geen onbekende in de karperwereld. We kennen hem als een zeer pure, gedreven visser. Een echte liefhebber van het struinend vissen en tevens begenadigd fotograaf. We zijn er van overtuigd dat Nick een zeer goede aanvulling is binnen ons team en we kijken dan ook uit naar een succesvolle samenwerking!

Nick aan het woord:
Mijn naam is Nick Beuvink, inmiddels 27 jaar oud, en woonachtig in het schilderachtige Losser. Voor degene die dit weinig zegt, het ligt in de achterlanden van Enschede, in het altied mooie Twente. In het dagelijks leven werk ik als docent Aardrijkskunde op een grote vmbo-school. Dit doe ik met heel veel liefde en passie. Naast mijn werk als leraar ben ik ook al enkele jaren freelancefotograaf en hou ik van schrijven. Misschien heb je door de jaren heen weleens een artikel van mij gelezen in de Karperwereld, Spiegel of Monkey Climber magazine. Ik schrijf ook met regelmaat stukjes voor KWO, en dan met name voor het community gedeelte. Mijn schrijfstijl zegt veel over mij als persoon. Nuchter, eerlijk, melancholisch met her en der een vleugje humor. Je hebt per slot van rekening gewoon van doen met een boer oet Twente.

Nick 2A

Wat vissen betreft, ik vind alles mooi. Als het maar met een hengel gedaan kan worden, en in gezelschap van leuke mensen is. Mijn voorkeur gaat uit naar struinend vissen. Stalken, oppervlaktevissen, penvissen. De laatste jaren vis ik bijna geen nachten meer. Ik probeer veel tijd te investeren in korte ochtenden en avonden. Aangezien Losser hemelsbreed een krappe vijf kilometer van Duitsland verwijderd is vis ik tegenwoordig veel aan de andere kant van de grens. Ik voel mij het best als ik ergens kan zitten waar ik weinig mensen zie. Natuur en dieren om mij heen doen mij goed. Ik hoef dan ook niet altijd hele grote vissen te vangen, al is dat natuurlijk wel super gaaf.

Nick 4A

Ik kijk uit naar een aantal leuke jaren binnen het Grade, Saga, Pole Position en Strategy team en heb er ontzettend veel zin in! Mocht je het gezellig vinden om even bij te kletsen, dan zie ik je graag op Carp Zwolle.

Bram is fulltime medewerker in een Dier- en Hengelsportspeciaalzaak en weet als geen ander hoe de hengelsport in elkaar zit. Zijn ervaringen op de werkvloer en het feit dat hij ontzettend veel tijd met passie langs de waterkant spendeert, maken dat hij een goede aanvulling op ons team zal zijn. We kijken dan ook uit naar een succesvolle samenwerking!

Bram 1A

Bram aan het woord:
Hallo mijn naam is Bram Termohlen en ben 25 jaartjes jong. Mijn grootste passie is vanzelfsprekend het vissen op Karper. Ik woon in het prachtige provincie Drenthe in het plaatsje Assen. Hier werk ik fulltime in een Dier- en Hengelsportspeciaalzaak. Deels heb ik dus van mijn hobby mijn werk kunnen maken.
Bijna elk vrij uurtje zit ik aan de waterkant met of zonder hengels. Naast de passie voor het vangen van een karper is de term: ‘Als ik er maar even ben geweest’, bij mij van grote toepassing. Ik vind het namelijk belangrijk dat ik naast het vangen ook van het totaal plaatje geniet.

Bram 3A

Pole Position, Grade, Saga, Strategy,  allemaal goede producten met toffe mensen op de achtergrond. Iedereen die mij al langer kent, weet dat ik achter deze merken sta, dus aan mijn visserij zal niet veel veranderen. Plezier is immers het belangrijkste wat er is binnen deze hobby en uiteindelijk willen we allemaal toch het liefst met kwaliteit aan de waterkant zitten. Ik vis dus met veel plezier in “Pole Position”! Ik hoop dat ik dit team goed kan ondersteunen en wellicht we van beide kanten iets kunnen leren.

Team Strategy, Grade, Saga en Pole Position
 
Archief 
 Expeditie Zupansic

Bevroren oevers, ijskoude nachten en de kachel op de hoogste stand. Klappertandend naar je hengels staren terwijl de lucht strak blauw is, er geen zuchtje wind staat en de dauwdruppels in je tent langzaam...

Lees verder >
 Grade Keep Sack System

De laatste paar jaar is er een trend ontstaan waarbij karpervissers weighslings gaan inzetten als een bewaarzak. Dat is naar ons idee niet de bedoeling...

Lees verder >
 Strategy verwelkomt Dennis Hellings

Strategy verwelkomt Dennis Hellings. Strategy heeft de afgelopen jaren een flinke groei doorgemaakt. De combinatie van een gedegen praktijkervaring en...

Lees verder >
 Si beetmelders

Deze nieuwe Si 3+1 draadloze set is een lust voor het oog. De Si beetmelders kenmerken zich door een uiterst slank en stijlvol design. 

Lees verder >
 Outback Chaser Rolable Unhooking Mat

Een ideale mat voor het stalken of als je geen grote onthaakmat mee kunt of wilt nemen. De mat is na het uitrollen al...

Lees verder >
 Strategy Sunglasses

Een goede polaroid bril is een onmisbaar item binnen de karpervisserij. Niet louter en alleen om vis te spotten, maar vooral ook om schone plekjes te zoeken.

Lees verder >
 Een Lot uit de loterij

Le Lot, 481 kilometer lang maar hemelsbreed slechts 200 kilometer. Als je deze prachtige rivier op Google Earth bekijkt begrijp je meteen waarom.

Lees verder >
 Strategy verwelkomt Dennis Willemsma

Strategy heeft de afgelopen jaren een flinke groei doorgemaakt. De combinatie van een gedegen praktijkervaring en toegewijde productontwikkeling is...

Lees verder >
 Lovely springtime

Pieter heeft een erg succesvol voorjaar achter de rug. Diverse buitenlandse trips leverde hem een aantal schitterende vissen op, maar ook in Nederland verliep het niet slecht!

Lees verder >
 Ready for the shock?

Terwijl het voorjaar eindelijk is aangebroken en ik met een bak koffie in de hand en een felle ochtendzon in mijn gezicht over het door mij gekoesterde water tuur, waan ik mij weer even 16 jaar oud. 

Lees verder >
 The Scale

Bij een mooie of speciale vangst willen we graag weten hoeveel de vis weegt. Een goede en degelijke weegschaal is dan geen overbodige luxe.

Lees verder >
 Grade M-Brace Landing Net

Dit Grade landing net is de absolute top binnen het huidige aanbod van schepnetten en een lust voor het oog! Met het ontwerp van een gracieus ogend, maar zeer degelijk aluminium spreidblok hebben wij een uniek...

Lees verder >
 Outback The Elevator Landing Net

Dit Outback net is de absolute top in zijn segment. Het schepnet kenmerkt zich door een zelf ontworpen, robuust, aluminium ‘oversteekblok’. De armen en de...

Lees verder >
 Mandy verbetert haar PB schubkarper

"Mandy ? Can you come to the working party in Juli "? Dat zijn woorden die als muziek in mijn oren klinken. Overdag wat klusjes verrichten, en in de avond/nachtelijke uren vissen aan...

Lees verder >
 ´De Balkan Chaos vs De Thuisblijver´

Pieter en Martijn zijn lekker aan het timmeren op een water ergens in de Balkan terwijl ik thuis op mijn zolderkamer zit te timmeren op mijn laptop. Om de haverklap komen er... 

Lees verder >
 Randmeren Carp Cup 2017

Op 22-23 en 24 september wordt voor de derde keer de R.C.C. (Randmeren Carp Cup) gehouden. Dit grote spektakel wordt georganiseerd door Strategy (hoofdsponsor) en De KSN regio Zwolle. 

Lees verder >
 Grade River Vibes

Joachim Stelma, riviervisser in hart en nieren! Ga er maar goed voor zitten, want ook dit filmpje is zeer de moeite waard! Prachtige natuurbeelden, een ruige rivier, dikke vissen...

Lees verder >
 Grade Vibes

Sfeervolle beelden waarin Pieter Koen en Saron tijdens een korte sessie op een cultuurwatertje vissen.

Lees verder >
 QC Heavy Sinker

De QC Heavy Sinker is een nieuw en innovatief Pole Position item. Deze eenvoudig op de onderlijn te schuiven verzwaring zorgt ervoor dat de onderlijn...

Lees verder >
 The ´eye´ of the Tiger

Tijgernoten, wie heeft er niet mee gevist? Een fantastisch aas dat vanaf het eerste uur wateren totaal op de kop heeft gezet. Er wordt beweerd dat de tijgernoot niet overal wordt geaccepteerd, gek genoeg heb ik...

Lees verder >
 Persbericht Hengelsport en botenbeurs 2017

Vrijdag 1 december tot en met zondag 3 december pakt Strategy weer flink uit op een van de grootste hengelsportbeurzen van Europa. We kijken ernaar uit om...

Lees verder >
 Een weekend van het pad af

Terwijl de weersomstandigheden momenteel super goed zijn, moet ik van de ene verplichting naar de ander. Je wordt er op een gegeven moment helemaal gek van. De gekte wordt nog...

Lees verder >
 Persbericht Carp Zwolle 2018

In het weekend van 2, 3 en 4 februari is het weer zover: de 'Season's Kick-off' op Carp Zwolle 2018'! STRATEGY zal prominent aanwezig zijn en je de nieuwste producten presenteren.

Lees verder >
 Grade Luggage

Veel karpervissers vissen graag langere sessies in binnen- of buitenland. Elke keer weer is het een uitdaging om alles zo goed en compact mogelijk in te pakken.

Lees verder >
 Start 2018 in Pole Position

De season kick-off zit erop. Traditiegetrouw beginnen de kriebels toe te slaan bij de karperfreaks. Zodra de deuren van de IJsselhallen sluiten worden de weer apps geopend.

Lees verder >
 Koen en Pieter in Frankrijk

Koen en Pieter aan de slag in Frankrijk, veel runs, mooie vissen en een hoop lol!

Lees verder >
 Start 2018 in Pole Position deel 2

Maart roert zijn staart en even lijkt het begin maart de goede kant op te gaan. Na een week schaatskoorts draait de wind eindelijk door richting het zuiden...

Lees verder >
 Grade Daybraker Brolly System

De Daybreaker Brolly is niet zomaar een paraplu met veel ruimte en een hoogwaardig doek, maar het allereerste brolly system dat een ‘Mozzy Mesh Panel’ ...

Lees verder >
 Grade Daybreaker 1-Man Dome

Bij Grade denk je aan innovatie, kwaliteit én elegantie. Vanzelfsprekend voldoet de Daybreaker 1-Man Dome aan deze eisen.

Lees verder >
 Saga - The Game Changer

Zoals iedereen gemerkt heeft hebben we Saga groots gelanceerd! Na een intensieve ontwikkelingsfase waarbij we al onze expertise gebundeld hadden waren we al razend enthousiast...

Lees verder >
 Addicted to X-Somnia

Toen ik twaalf jaar geleden begon met karpervissen wist ik nog niet wat boilies waren, of wat goed karper aas was. Ik wist niet beter dan dat ik met frikandellen, aardappelen en mais mijn visjes kon prikken.

Lees verder >
 Randmeren Carp Cup (R.C.C.) 2018

Van 21 t/m 23 september 2018 wordt voor de vierde keer het R.C.C. gehouden. Dit grote spektakel wordt georganiseerd door Strategy en De KSN regio Zwolle.

Lees verder >
 Veel vis gevangen tijdens de R.C.C. 2018!

Van 21 tot en met 23 september werd al weer de vierde editie van de Randmeren Carp Cup (R.C.C.) gehouden. Ook dit jaar barste de strijd in alle hevigheid los en streden maar liefst 53 koppels voor de winst.

Lees verder >
 The Gamechanger

Iedereen kent het gevoel wat die laatste weken voor de vakantie losmaken. Je bent alleen maar bezig met plannen maken, weersites bekijken, lijstjes afwerken, want je wilt immers niets vergeten. 

Lees verder >
 Op het scherpst van de snede

Met regelmaat krijg ik de vraag van mensen waarom er zoveel verschillende componenten op mijn rig zitten. Zoveel toeters en bellen is nergens voor nodig...toch? 

Lees verder >
 Persbericht Hengelsport en Botenbeurs 2018

Strategy uiteraard weer van de partij op de Hengelsport- & Botenbeurs. Vrijdag 30 november tot en met zondag 2 december pakt Strategy weer flink uit op een van de grootste hengelsportbeurzen van Europa.

Lees verder >
 CS Safety Leadclip

Neem geen genoegen met een tweede plaats, zet jezelf in Pole Position met de innovatieve CS Safety Leadclip! 

Lees verder >
 Nick en Bram nieuwe Pro-Staffers bij Strategy, Grade, Saga en Pole Position

We hebben de afgelopen jaren een flinke groei doorgemaakt. De combinatie van een gedegen praktijkervaring en...

Lees verder >
 Persbericht Carp Zwolle 2019

In het weekend van 1, 2 en 3 februari is het weer zover: de 'Season's Kick-off' op Carp Zwolle 2019'! Grade, Saga en Pole Position zullen prominent aanwezig zijn en... 

Lees verder >
 
Archief 2017Archief 2016Archief 2015Archief 2014Archief 2013Archief 2012